Ouderen krijgen hulp bij belastingaangifte
Stip Heerde organiseert in de maand maart en april een aantal bijeenkomsten waarin hulp geboden wordt aan ouderen bij het invullen van het belastingformulier.
Men helpt tegen een geringe vergoeding bij het invullen van de aangifte inkomstenbelasting 2025 en het aanvragen of wijzigen van huur- of zorgtoeslag.
Ook als u geen aangiftebiljet heeft ontvangen kan het belastingteam voor u uitrekenen of u voor belastingteruggave in aanmerking komt.
Waar en wanneer?
De invullers zijn aanwezig in STIP, Sportlaan 2 in Heerde op woensdag 25 maart van 13:30 – 16:00 uur
Hof van Cramer, Wh. van Pollstraat 37 in Wapenveld op woensdag 1 april van 9:30 – 12:30 uur.
Het is noodzakelijk dat u van te voren een afspraak maakt.
U kunt bellen met Hanneke Schouten van STIP op dinsdagochtend van 8:30 – 12:00uur en 13:00 – 16:00 uur en woensdag van 8:30 – 12:00 uur en 13:00 – 16:00 uur via tel.nr. 06 81 90 39 92.
Wat moet u meenemen?
-een kopie van aangifte van 2025 met u DIGID inlogcode en mobiele telefoon
-jaaropgaven inkomen, bankgegevens, verklaring huisarts/ diëtist bij dieetaftrek, tandartskosten, ziektekosten die niet vergoed zijn, reiskosten naar het ziekenhuis
-giften aan de hand van bankafschriften.
-WOZ beschikking 2025 en gemeentelijke belastingen
-eventuele betaalde Hypotheekrente
-bij vermogen (hoger dan heffingsvrij vermogen) overzicht van bankrekeningen op 01-01-2026